Mata pod fotel obrotowy ceniona za walory użytkowe

Maty ochronne pod krzesła oraz fotele na kółkach są bardzo cenionym i szeroko rozpowszechnionym akcesorium. Podkładki zaprojektowane z trwałych i odpornych na uszkodzenia kompozytów, będą stanowić z pewnością inwestycję na długie lata. Najczęściej spotykane są maty w kolorze transparentnym, stanowią one uniwersalne zastosowanie do każdego rodzaju wnętrza. Mata pod krzesło nie zajmuje dużo miejsca i jest łatwa w utrzymaniu w czystości.

Maty na podłogi twarde oraz dywany

Wśród mat wyróżniane są modele dedykowane w szczególności podłogom twardym i laminatom. Można również zdecydować się na podkładki, które stosowane są bezpośrednio na miękkich dywanach. Ich cechą charakterystyczną jest precyzja wykonania oraz walory użytkowe.

Winylowe maty pod krzesło nie rysują podłogi, lecz chronią ją przed zabrudzeniem i zachlapaniem. Co ważne, chronią ją przed fotelami obrotowymi, dzięki czemu zachowują podłogę w estetycznym stanie. Mata pod fotel biurowy stanowi nowoczesne rozwiązanie na miarę XXI wieku.

Mata pod fotel o zaokrąglonych rogach

Maty pod fotel biurowy https://biurwa.pl/maty-pod-krzeslo chronią każdą powierzchnię przed przetarciem, uszkodzeniem mechanicznym i nieestetycznie wyglądającymi rysami. Posiadają one najczęściej zaokrąglone rogi oraz specjalnie wyprofilowane krawędzie. Dzięki temu każdy użytkownik z łatwością może wprowadzać fotel na taką podkładkę. Tego typu akcesorium znajduje szerokie zastosowanie między innymi w:

  • biurach,
  • domach,
  • lokalach użytkowych,
  • księgowości.