Jakie jedzenie wybrać na imprezę firmową?

Kiedy organizujemy imprezę firmową dla pracowników ważnym jest, aby wszystko było zorganizowane z należytą starannością. Oprócz zorganizowania odpowiedniej sali oraz muzyki, niezwykle istotnym aspektem jest również catering service, który zaopatrzy nasz event w wysokiej jakości posiłki. 

Pamiętać należy o tym, aby przed podjęciem ostatecznej decyzji o tym, że to właśnie z daną firmą cateringową chcemy podjąć współpracę zweryfikować jej opinię na rynku. Wiele firm oferuje przygotowanie menu testowego, dzięki czemu będziemy mogli na przysłowiowej własnej skórze przekonać się o tym, czy menu, które zdecydujemy się wybrać będzie nam w stu procentach odpowiadać.

Jakie jedzenie wybrać na imprezę firmową?

Przede wszystkim zależy to od specyfiki organizowanej imprezy. Jeżeli ma się ona odbyć w klubie, warto niewątpliwie postawić na przekąski, które każdy będzie mógł chwycić w rękę bez konieczności używania talerzy oraz sztućców. Jest to świetne rozwiązanie głównie ze względu na wygodę. Ponadto przekąski są niezwykle docenianą formą poczęstunku przy tego typu imprezach.

Jeżeli jednak organizujemy wystawny bankiet, na którym wymagane będą eleganckie stroje, wówczas firma cateringowa kraków powinna przedstawić nam menu bardziej rozbudowane, które będzie zawierało gorące posiłki, a także deser. Catering service powinien zadbać również o to, aby jedzenie zostało dostarczone w odpowiednio do tego przystosowanych naczyniach, które zapewnią posiłkom należytą temperaturę. 

Przechodząc do informacji o tym, jak powinny być prawidłowo dostarczone posiłki przez firmę cateringową kraków możemy wymienić następujące kwestie:

– powinny być bezpiecznie i szczelnie zapakowane,

– w przypadku posiłków ciepłych niezwykle istotnym jest zastosowanie pojemników, które w prawidłowy sposób utrzymają ciepło.